Teams

Teams2018-12-10T22:02:56+00:00

Senioren

ESDO 1

Coach: Sabrina Kooijman
Trainer: Sabrina Kooijman
Team: Nadine Overeem, Joeri Verhoeven, Mandy Versteeg, Bart de Ruiter, Kiki den Blanken, Timo van Dijk, Charina , Dedier Chaigneau, Maudy Kleinwee

Sponsor: Rabobank Rijn en Veenstromen

ESDO 2

Coach: Roy Sandee
Trainer: Sabrina Kooijman
Team: Elmara Kleinveld, Wim van der Leeden, Sebastiaan Verbruggen, Lisette de Ruiter, Jeanine van der Leeden, Wesley Kool, Hennie Zeeman, Reinoud Oskam, Merel Meulepas, Stephan Zonneberg, Bobbie van Zessen, Edith Kreuger

Sponsor: Weihandel en transport J Daalhuizen V.O.F.

ESDO 3

Coach: Rinie van Dijk
Trainer: Rinie van Dijk
Team: Danique van Dijk, Vladimir Verbruggen, Thaisha Chaigneau, Dennis Kool, Roos van Egmond, Rinie van Dijk, Bo den Blanken, Dico Overeem, Lidia Ende, Hundry van der Leeden, Angelique van der Leeden-Jut, Wiebe van der Veen, Wilma van Merkerk

Sponsor: Mechanisatiebedrijf Den Blanken V.O.F.

A jeugd

ESDO A1

Coach: Daan van Zutphen
Trainer: Daan van Zutphen
Team: Jort, Bente, Thijs, Lara, Xavier, Nikki, Stefan, Lotte, Madelon, Femke

Sponsor: De Kezen

ESDO A2

Coach: Jose & Lidia
Trainer: Jose & Lidia
Team: Stijn, Lois, Wessel, Wiepke, Jelle, Lisa W., Bradley, Maud, Suzanne Oudshoorn, Hanneke

Sponsor: Oudshoorn & Schoe Accountants en belastingadviseurs B.V.

B jeugd

ESDO B1

Coach: Reinoud
Trainer: Reinoud & Mariska
Team: Tim, Susan, Ward, Cis, Cardin, Ruth, Laura, José

Sponsor: G. Boele Grond- en Beschoeiingswerken

ESDO B2

Coach: Jeanine & Timo

Trainer: Jeanine & Timo
Team: Bryant, Anniek, Corne, Lisa S, Maurits, Britta, Milan, Mette, Femke, Merel

Sponsor:Willems Tuinen

C jeugd

ESDO C1

Coach: Kiki & Nikki
Trainer: Kiki & Nikki
Team: Koen, Cato, Wouter, Sterre, Nathan, Fleur, Thijs G, Roan, Daniel

Sponsor: Kok Optiek B.V.

D jeugd

ESDO D1

Coach: Jort & Madelon
Trainer: Jort & Madelon
Team: Tess, Jurre, Silke, Martijn, Judith, Ruben, Romee, Jelte

Sponsor:Alfa Accountants en Adviseurs

ESDO D2

Coach: Xavier & Lisette
Trainer: Xavier & Lisette
Team: Fien, Mika, Luci, Sylven, Phiene, Vigo, Saar, Manuel, Ilona

Sponsor:Bakkum Elektrotechniek BV

E jeugd

ESDO E1

Coach: Susan & Wiepke
Trainer: Susan & Wiepke
Team: Vera, Tobias, Anna, Rens, Ilse, Bram

Sponsor:Rick Scherpenzeel Tuinen

Top