Teams

Teams 2018-02-18T12:29:13+00:00

Senioren

ESDO 1

Coach: Sabrina Kooijman
Trainer: Sabrina Kooijman
Team: Timo van Dijk, Charina Kleinveld, Nadine Overeem, Thijs Overeem, Bart de Ruiter, Marleen Verbruggen-Scherpenzeel, Joeri Verhoeven, Mandy Versteeg

Sponsor: Rabobank Rijn en Veenstromen

ESDO 2

Coach: Roy Sandee
Trainer: Sabrina Kooijman
Team: Elmara Kleinveld, Wim van der Leeden, Arnoud van Otterloo, Sebastiaan Verbruggen, Nicole Verhoek, Sandra Versteeg, Kiki den Blanken, Esmee Verhoeven, Dedier Chaigneau, Demi van der Greft, Ronald Schuijlenburg

Sponsor: Mechanisatiebedrijf Den Blanken V.O.F.

ESDO 3

Coach:
Trainer: Sabrina Kooijman, Lidia Ende
Team: Edith Kreuger, Jeanine van der Leeden, Merel Meulepas, Reinoud Oskam, Lisette de Ruiter, Niels van Schie, Ruben Stam, Bobbie van Zessen, Daan van Zutphen, Wesley Kool

Sponsor: – Wilt u sponsor worden van dit team? Kijk dan op de sponsorpagina!

ESDO 4

Coach:
Trainer: Lidia Ende
Team: Rinie van Dijk, Carla van Dijk-van der Tol, Lidia Ende, Hundry van der Leeden, Wilma van Merkerk, Dico Overeem, Wiebe van der Veen, Suzanne Pauw-Hoogendoorn, Rosita Hilhorst, Arno van Leeuwen.

Sponsor: Weihandel en transport J Daalhuizen V.O.F.

A jeugd

ESDO A1

Coach: Thijs Overeem, Timo van Dijk
Trainer: Thijs Overeem, Timo van Dijk
Team: Danique van Dijk, Dennis Kool, Nikki van Engen, Vladimir Verbrugge, Thaïsha Chaigneau, Jort Griffioen, Roos van Egmond, Xavier Chaigneau, Bo den Blanken, Bente van Kuik, Lara van Goolen

Sponsor: De Kezen

B jeugd

ESDO B1

Coach: Daan van Zutphen
Trainer: Daan van Zutphen, Demi van der Greft
Team: Femke Hop, Thijs Boele, Lotte Groenendijk, Tim Smaling, Susan Overeem, Stijn van Egmond, Madelon Boele, Stefan Smit, Suzanne Oudshoorn, Cis den Blanken

Sponsor: G. Boele Grond- en Beschoeiingswerken

ESDO B2

Coach: Thijs Overeem, Timo van Dijk
Trainer: Thijs Overeem, Timo van Dijk
Team: Leonie van Zutphen, Wessel van der Veen, Maud Bakkum, Ward Meijer, Noor Willemsen, Bradley van der Ent, Wiepke Versloot, Jelle van t Hoff, Loïs Peeters, Lisa Wormsbecher

Sponsor: Willems Tuinen

ESDO B3

Coach: Reinoud Oskam
Trainer: Reinoud Oskam, Mariska Smaling
Team: Merel van Eck, Cardin van der Leeden, Laura Goes, Maurits Kleijer, Lisa Smit, Corné van Zanten, Anniek Westeneng, Milan Struijk, Hanneke de Groot

Sponsor: Kok Optiek B.V.

C jeugd

ESDO C1

Coach: Kiki den Blanken, Jeanine van der Leeden
Trainer: Kiki den Blanken, Jeanine van der Leeden
Team: Ruth Boele, Mats van der Haak, José Boele, Bryant van der Ent, Britta de Jong, Roan van der Leeden, Mette Bakkum, Femke Zilver

Sponsor: – Wilt u sponsor worden van dit team? Kijk dan op de sponsorpagina!

D jeugd

ESDO D1

Coach: Lisette de Ruiter
Trainer: Lisette de Ruiter
Team: Tess de Haan, Nathan van der Leeden, Bente Dijkers, Wouter Zaadstra, Cato van Egmond, Daniël van Merkerk, Sterre Geeraerts, Coen Oudshoorn, Linn van der Haak, Thijs de Gooijer

Sponsor: Alfa Accountants en Adviseurs

ESDO D2

Coach: Arnoud van Otterloo
Trainer: Arnoud van Otterloo
Team: Fleur Smit, Ruben van Merkerk, Thirza van Eck, Matteo Weiland, Iris den Boer, Jelte van Merkerk, Silke Verbrugge, Romee Leeflang, Jana Verbrugge

Sponsor: Rick Scherpenzeel Tuinen

E jeugd

ESDO E1

Coach: Jort Griffioen
Trainer: Jort Griffioen
Team: Judith Zaadstra, Martijn de Groot, Saar Bakkum, Jurre Westeneng, Phiene van Schaik

Sponsor: Bakkum Elektrotechniek BV

ESDO E2

Coach: José Visser
Trainer: José Visser
Team: Fien Versloot, Vigo de Jong, Lucy van der Leeden, Sylven van der Leeden, Mika van der Leeden

Sponsor: Bakkum Elektrotechniek BV

ESDO E3

Coach: Nadine Overeem
Trainer: Nadine Overeem
Team: Vera Smit, Tobias van Berkel, Anne Zaadstra, Ilse Oostrom

Sponsor: Oudshoorn & Schoe Accountants en belastingadviseurs B.V.

Top